OSTOJA CHOBIENICE , Siedlec
Przyjazd
Wyjazd

Kontakt

Ostoja Chobienice

Chobienice 166
64-212 Siedlec
NIP: PL 923-10-03-279

Nr rachunku bankowego: 22 1090 1607 0000 0001 3333 4861

Recepcja
+48 723 570 580 
+48 68 353 16 00
recepcja@ostojachobienice.pl

Restauracja - rezerwacja stolika
+48 683 531 601 

Spa Pięciu Zbóż - rezerwacja zabiegów
+48 683 531 602 
spa@ostojachobienice.pl

Katarzyna Woś
Manager SPA & Wellness

+48 667 655 355 
katarzyna@ostojachobienice.pl

Konferencje, szkolenia, eventy
Monika Zboralska
Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

+48 887 550 530 
monika@ostojachobienice.pl

Zapraszamy do kontaktu
pon.-pt: 9.00-17.00

Wesela, imprezy okolicznościowe
Malwina Pikul
Manager ds. Organizacji Imprez

+48 887 550 570 
m.pikul@ostojachobienice.pl

Aleksandra Leszczyńska
Asystent ds. Organizacji imprez

+48 887 550 520 
aleksandra@ostojachobienice.pl

Zapraszamy do kontaktu
pon.-pt: 9.00-17.00

Katarzyna Witczak
Instruktor Jazdy Konnej

+48 693 766 566 
stajnia@ostojachobienice.pl

Trener personalny
+48 691 920 820 
milon@ostojachobienice.pl

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Wyznacz trasę
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij