OSTOJA CHOBIENICE , Siedlec
Spływy kajakowe - rzeka Obra
Anreise
Abreise

Spływy kajakowe - rzeka Obra

  1. Home
  2. Szczegóły atrakcji

Natura obdarzyła naszą okolicę mnogością jezior oraz wielu nieodkrytych do dziś dzikich zakątków. Kajakowy szlak rzeki Obry prowadzi na przemian rzeką i jeziorami. Po drodze można napotkać stanowiska czapli, orła, kormoranów czy zimorodka.

Proponujemy Państwu kilka opcji eksploracji szlaku Obry:

1. Spływ krótki 5,5km

Czas trwania około 2h.

Rozpoczyna i kończy się w strefie plażowej Ostoja w Grójcu Małym. Następnie kierujemy się w stronę Grójca Małęgo i dalej malowniczym kanałem      do Jeziora Chobienickiego. Spływ prowadzi doświadczony lider-przewodnik, który opowiada ciekawostki związane z regionem i rzeką. Możliwość    zakończenia ogniskiem.

2. Spływ długi 9,5km

Czas trwania około 3,5-4h

Rozpoczyna się na Jeziorze Kopanickim, później dzikim odcinkiem Obry kierujemy się do Jeziora Wielkowiejskie a stamtąd do Wyspy            Wojciechowskiej – rezerwatu ptactwa wodnego. Czas na krótki postój. Następnie kontynuacja Jeziorem Chobienickim do Grójca Wielkiego i dalej  Obrą do Grójca Małego. Zakończenie w strefie plażowej Ostoja. Możliwość zakończenia ogniskiem. Spływ prowadzi doświadczony lider-przewodnik,  który opowiada ciekawostki związane z regionem i rzeką. Możliwość zakończenia ogniskiem.

3. Wynajem indywidualny kajaków; 1, 2, 3-osobowe.

Start w strefie plażowej Ostoja lub możliwość dowiezienia kajaków we wskazane miejsce.

Możliwość wynajęcia doświadczonego lidera-przewodnika.

 

 

Na życzenie organizujemy spływy dostosowane do preferencji i kondycji grupy od 1 do 8h. Zapewniamy również transport kajaków z możliwością startu w Kopanicy i zakończeniem w dowolnym miejscu biegu rzeki Obry. 

Dodatkowo opcje:
- ognisko z kiełbaskami lub kociołkiem
- prowiant dla uczestników
- usługa przewodnika-instruktora 
- personalizowane gadżety: buffy, etui wodoodporne, flagi, windery, oklejenie kajaków.   

 

Więcej informacji:
jacek@ostojachobienice.pl

tel. 504 290 296

Auf der Karte sehen
Newsletter
Unseren Newsletter subskribieren
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen